Ένας 50χρονος έχασε τη ζωή του το βράδυ της Δευτέρας προς Τρίτη σε χωριό της Καβάλας. Ο άτυχος άνδρας κατά τη διάρκεια εργασιών με μηχάνημα ανύψωσης σε λατομείο, έπεσε σε κοίλωμα βάθους περίπου 5 μέτρων.
Ο 50χρονος μεταφέρθηκε στο Γενικό Νοσοκομείο Καβάλας, όπου διαπιστώθηκε ο θάνατός του. Προανάκριση για τα ακριβή αίτια του ατυχήματος διενεργείται από το Αστυνομικό Τμήμα Ελευθερούπολης Καβάλας.
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies, για την συλλογή στατιστικών στοιχείων και την διασφάλιση της καλύτερης εμπειρίας σας.
Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε τη χρήση των cookies. Tι είναι τα Cookies;