Ένας 42χρονος Ξανθιώτης, πατέρας 4 ανήλικων παιδιών ήταν ο άτυχος οδηγός της μοτοσικλέτας που έχασε τη ζωή του σε δυστύχημα που σημειώθηκε στη διασταύρωση Χρυσούπολης το απόγευμα της Κυριακής.
Ο άτυχος άνδρας, τραυματιοφορέας του Νοσοκομείου Ξάνθης, οδηγώντας μηχανή μεγάλου κυβισμού συγκρούστηκε πλαγιομετωπικά με ΙΧ που οδηγούσε 63χρονος, στον κόμβο της Ζαρκαδιάς και άφησε την τελευταία του πνοή στην άσφαλτο.
Η κηδεία του έγινε το απόγευμα της Τρίτης στην Ξάνθης
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies, για την συλλογή στατιστικών στοιχείων και την διασφάλιση της καλύτερης εμπειρίας σας.
Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε τη χρήση των cookies. Tι είναι τα Cookies;