Συνελήφθη το μεσημέρι της Πέμπτης, στην Ξάνθη, από αστυνομικούς της Ομάδας Πρόληψης και Καταστολής Εγκλήματος και του Τμήματος Ασφάλειας Ξάνθης, 20χρονος ημεδαπός, σε βάρος του οποίου σχηματίσθηκε δικογραφία για κατοχή ναρκωτικών.
Ειδικότερα, μετά από κατάλληλη αξιοποίηση πληροφοριών, οι αστυνομικοί με τη συνδρομή αστυνομικού σκύλου, πραγματοποίησαν έρευνα στην οικία του δράστη, όπου βρέθηκε στην ταράτσα αυτής και κατασχέθηκε μια (1) νάιλον συσκευασία που περιείχε ακατέργαστη κάνναβη, βάρους 152,5 γραμμαρίων.
Ο συλληφθείς θα οδηγηθεί στην κα. Εισαγγελέα Πρωτοδικών Ξάνθης, ενώ την προανάκριση ενεργεί το Τμήμα Ασφάλειας Ξάνθης.
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies, για την συλλογή στατιστικών στοιχείων και την διασφάλιση της καλύτερης εμπειρίας σας.
Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε τη χρήση των cookies. Tι είναι τα Cookies;