Σε επιστολή της η διεύθυνση του Ξενοδοχείου ΖΗΤΑ Παλάς αναφέρει:
Η πρόσφατη επίσκεψη ομάδας ταξιδιωτικών πρακτόρων από τη Ρουμανία στην πόλη μας, με πρωτοβουλία της Περιφέρειας Ανατολικής Μακεδονίας & Θράκης, στα πλαίσια διερεύνησης συνεργασιών για την προσέλκυση τουριστών από τη φιλική αυτή χώρα, ενισχύει την αισιοδοξία μας και μόνο ως αξιέπαινη και ελπιδοφόρα μπορεί να χαρακτηρισθεί.
Ευελπιστούμε στη συνέχιση και ενδυνάμωση αντίστοιχων πρωτοβουλιών στη κατεύθυνση της ενίσχυσης του τουρισμού στην περιοχή μας και από άλλες χώρες, ιδιαίτερα δε από τις γειτονικές Τουρκία, Βουλγαρία, καθώς και από την πολλά υποσχόμενη Ρωσία. Δηλώνουμε κατηγορηματικά ότι από πλευράς μας θα σταθούμε αρωγοί και συμπαραστάτες σε ανάλογες εκδηλώσεις, ώστε να προβάλλουμε από κοινού και συντονισμένα, με τον καλύτερο δυνατό τρόπο, τις απαράμιλλες ομορφιές του τόπου μας.
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies, για την συλλογή στατιστικών στοιχείων και την διασφάλιση της καλύτερης εμπειρίας σας.
Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε τη χρήση των cookies. Tι είναι τα Cookies;