Τα μέλη του Συλλόγου «Φίλοι του Ψυχολογικού Κέντρου Ξάνθης» εκφράζουν την βαθιά τους λύπη για την απρόσμενη απώλεια του Θεοδώρου Παυλίδη, ειλικρινή συλλυπητήρια στην οικογένεια του εκλιπόντος και την διάθεση χρηματικού ποσού αντί στεφάνου για τις ανάγκες των οικότροφων ενηλίκων ατόμων με νοητική υστέρηση του Παραρτήματος Ατόμων με Αναπηρία Ξάνθης (πρώην Ψυχολογικού Κέντρου Β. Ελλάδος / Παράρτημα Ξάνθης).
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies, για την συλλογή στατιστικών στοιχείων και την διασφάλιση της καλύτερης εμπειρίας σας.
Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε τη χρήση των cookies. Tι είναι τα Cookies;