Την εγγονή του βάφτισε το απόγευμα του Σαββάτου ο βουλευτής της ΝΔ, Αλέξανδρος Κοντός.
Το μυστήριο της βάφτισης της κόρης του γιου του Αλέξανδρου Κοντού, Στράτου και της συζύγου του Φλώρας, τελέστκε στον Ιερό Ναό του Λυκοδρομίου, χοροστατούντος του Μητροπολίτη Παντελεήμονα. Το όνομα αυτής είναι Σταυριλία, ενώ τις ευχές των πολλών καλεσμένων από την πολιτική και κοινωνική ζωή της πόλης, δέχθηκαν πανευτυχείς οι γονείς αλλά και ο Αλέξανδρος Κοντός με τη σύζυγό του Σταυρούλα. Ακολούθησε δεξίωση προς τιμήν των καλεσμένων της Βάφτισης.
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies, για την συλλογή στατιστικών στοιχείων και την διασφάλιση της καλύτερης εμπειρίας σας.
Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε τη χρήση των cookies. Tι είναι τα Cookies;