Κάτω από αντίξοες συνθήκες έγινε και φέτος η μαθητική παρέλαση στο Μουδρο παρουσία του Δημάρχου Λήμνου, του αντιδημάρχου Μουδρο, των Στρατιωτικών αρχών της Περιοχής άλλα και άλλων τοπικών αρχόντων.
Όπως θα δούμε και στις φωτογραφίες από το limnosreport.gr τα παιδιά της Λήμνου περήφανα κάνουν παρέλαση με βροχή με πληροφορίες να αναφέρουν ότι κανένα από αυτά δεν …έλιωσε
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies, για την συλλογή στατιστικών στοιχείων και την διασφάλιση της καλύτερης εμπειρίας σας.
Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε τη χρήση των cookies. Tι είναι τα Cookies;