Ήρθε η σειρά του χριστουγεννιάτικου δέντρου της πλατείας να στολιστεί από τους μαθητές μας. Αφού στόλισαν το δέντρο του σπιτιού τους, της τάξης τους και το μεγάλο δέντρο της εισόδου του Σχολείου, εξυπακούεται ότι δεν θα άφηναν αστόλιστο το δέντρο της πλατείας Σταυρούπολης.
Διαβάστε αναλυτικά στο dim-stavr.blogspot.gr
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies, για την συλλογή στατιστικών στοιχείων και την διασφάλιση της καλύτερης εμπειρίας σας.
Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε τη χρήση των cookies. Tι είναι τα Cookies;