Ο Δήμος Ξάνθης έδωσε παράταση στη διανομή φρούτων του Επιχειρησιακού Προγράμματος «Επισιτιστική ή και Βασική Υλική Συνδρομή», το οποίο χρηματοδοτείται από το Ταμείο Ευρωπαϊκής Βοήθειας για τους Απόρους (ΤΕΒΑ), για τους δικαιούχους που παραλαμβάνουν αγαθά στα σημεία:
-Τέρμα Πανόρμου και Σάρδεων (Αποθήκη ΔΕΥΑΞ), για τη Δευτέρα 19 Δεκεμβρίου
-Χατζησταύρου 1, για τη Δευτέρα 19 Δεκεμβρίου
Υπενθυμίζουμε ότι ο κάθε ωφελούμενος θα πρέπει να έχει μαζί του το βιβλιάριο κοινωνικής του ασφάλισης ή άλλο επίσημο έγγραφο απ’ όπου προκύπτει ο ΑΜΚΑ του.
Περισσότερες πληροφορίες στο τηλέφωνο: 2541350802
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies, για την συλλογή στατιστικών στοιχείων και την διασφάλιση της καλύτερης εμπειρίας σας.
Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε τη χρήση των cookies. Tι είναι τα Cookies;