Την 1η Εκθεση Κοινωνικής και Αλληλέγγυας Οικονομίας εγκαινίασε ο πρωθυπουργός Αλέξης Τσίπρας. Μαζί του και η αναπληρώτρια Υπουργός Εργασίας, Ράνια Αντωνοπούλου.
Η έκθεση διοργανώνεται από το υπουργείο Εργασίας, Κοινωνικής Ασφάλισης και Κοινωνικής Αλληλεγγύης, από 1 έως 3 Νοεμβρίου στην Τεχνόπολη.
Στην έκθεση συμμετέχει και η εταιρεία Οξυγόνο / Ο2 ΚοινΣΕπ η οποία σε προσκαλεί να εγγραφείς στην Ομάδα Εθελοντών της που θα συνδράμει τον συντονισμό της υλοποίησης της 1ης Έκθεσης Κοινωνικής και Αλληλέγγυας Οικονομίας, από 1 έως 3 Νοεμβρίου 2017 στην ΤΕΧΝΟΠΟΛΗ του Δήμου Αθηναίων.
Για 3 ημέρες δικτυώσου με 160 επιχειρήσεις και φορείς που πλαισιώνουν την κοινωνική επιχειρηματικότητα, εμπνεύσου και γνώρισε τον πιθανό μελλοντικό συνεργάτη ή εργοδότη σου
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies, για την συλλογή στατιστικών στοιχείων και την διασφάλιση της καλύτερης εμπειρίας σας.
Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε τη χρήση των cookies. Tι είναι τα Cookies;