Η Αναπτυξιακή Σύμπραξη “ Απασχόληση Δήμου Ξάνθης “, στο πλαίσιο υλοποίησης της πράξης « Τοπικά σχέδια για την απασχόληση, προσαρμοσμένα στις ανάγκες των τοπικών αγορών του δήμου Ξάνθης», του Ε.Π « Ανάπτυξη Ανθρώπινου Δυναμικού», που συγχρη-ματοδοτείται από το ΕΚΤ , ανακοινώνει ότι την Παρασκευή 17/04/2015 και ώρα 04:00 μ.μ , Η ΚΑΠΑ ΛΑΜΔΑ, εταίρος της Αναπτυξιακής Σύμπραξης «Απασχόληση Δήμου Ξάνθης» θα πραγματοποιήσει στο παράρτημα του «ΚΕΚ ΠΡΩΤΑΓΟΡΑΣ» στην οδό Χατζησταύρου 4-6 , στην Ξάνθη, ημερίδα ενημέρωσης με θέμα την πορεία υλοποίησης του έργου που πραγματοποιεί στο πλαίσιο της υλοποίησης της δράσης 3 του τοπικού σχεδίου απασχόλησης «Τοπικά Σχέ-δια για την απασχόληση, προσαρμοσμένα στις ανάγκες των τοπικών αγορών εργασίας του Δήμου Ξάνθης».
Με
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies, για την συλλογή στατιστικών στοιχείων και την διασφάλιση της καλύτερης εμπειρίας σας.
Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε τη χρήση των cookies. Tι είναι τα Cookies;