Για 2η χρονιά, το Μεγάλο Σάββατο ΜΕΣΗΜΕΡΙ ώρα 12:00 θα τελεσθεί η Αναστάσιμη Ακολουθία στο προαύλιο του Νοσοκομείου, Χοροστατούντος του Μητροπολίτη Ξάνθης Παντελεήμονος.
Από τη Διοίκηση του Νοσοκομείου αναφέρεται: “Προσκαλούμε ταπεινά όλους τους πιστούς και τις αρχές της πόλεως μας όπως τιμήσουν με την παρουσία τους την σεπτή αυτή τελετή.”
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies, για την συλλογή στατιστικών στοιχείων και την διασφάλιση της καλύτερης εμπειρίας σας.
Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε τη χρήση των cookies. Tι είναι τα Cookies;