Η Γενική Γραμματέας Δημοσίων Εσόδων Κατερίνα Σαββαΐδου θα είναι καλεσμένη στην εκδήλωση της Ένωσης Φοροτεχνικών Ξάνθης την Πέμπτη στις 2 μ.μ. στην αίθουσα του ξενοδοχείου Εlisso.
Πιο συγκεκριμένα, την εκδήλωση διοργανώνει η Γενική Γραμματεία Δημοσίων Εσόδων σε συνεργασία με την Ένωση Λογιστών Φοροτεχνικών Ελ. Επαγγελματιών Ν. Ξάνθης , το Σύλλογο Λογιστών Ν. Ροδόπης και Το Οικονομικό Επιμελητήριο Ελλάδος, 1o Περιφερειακό Τμήμα Θράκης. Θέμα της “Ραντεβού με την Εφορία 2015” ενώ θα παρευρεθεί και θα μιλήσει η Γενική Γραμματέας ∆ημοσίων Εσόδων Κατερίνα Σαββαϊδου . Συμμετέχουν ως εισηγητές:
Συμμετέχουν ως εισηγητές:
Σεχπερίδου Σοφία, ∆ιευθύντρια ∆.ΗΛΕ.∆., Σαφαρής Αθανάσιος, από τη ∆/νση Εφαρμογής Άμεσης Φορολογίας, Χριστόπουλος Γεώργιος, Λογιστής Φοροτεχνικός με διδακτική και συγγραφική εμπειρία.
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies, για την συλλογή στατιστικών στοιχείων και την διασφάλιση της καλύτερης εμπειρίας σας.
Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε τη χρήση των cookies. Tι είναι τα Cookies;