Η γνωστή τραγουδίστρια Ντιλέκ Κοτς εμφανίζεται το Σάββατο στο 3ο Φεστιβάλ Νέων της Σμίνθης.
Η τραγουδίστρια από την Τουρκία που είναι ιδιαίτερα αγαπητή και στις δύο πλευρές του Αιγαίου για πολλούς λόγους, θα εμφανιστεί στην εκδήλωση που διοργανώνουν για Τρίτη χρονιά οι νέοι στον ορεινό οικισμό της Σμίνθης, στις 6 μ.μ. στο γήπεδο της Σμίνθης.
Η γνωστή ερμηνεύτρια, με το ευρύ ρεπερτόριο, βρίσκεται συχνά και με πολλές αφορμές στην Ελλάδα και ιδιαίτερα στην Ξάνθη, όπου οι εμφανίσεις της είναι συχνές.
Οι προετοιμασίες από τους διοργανωτές του οικισμού έχουν ξεκινήσει εδώ και καιρό και όλα είναι έτοιμα για τις εκδηλώσεις που περιλαμβάνουν και άλλες παράληλες δράσεις, εκτός από τη συναυλία της Ντιλέκ Κοτς.
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies, για την συλλογή στατιστικών στοιχείων και την διασφάλιση της καλύτερης εμπειρίας σας.
Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε τη χρήση των cookies. Tι είναι τα Cookies;