Το Δήμο Αβδήρων επισκέπτεται το πρωί της Πέμπτης ο Περιφερειάρχης Άρης Γιαννακίδης.
Aντικείμενο της επίσκεψης και της συνάντησης που θα έχει ο Περιφειάρχης με το Δήμαρχο, τους Αντιδημάρχους και τους υπηρεσιακούς παράγοντες του Δήμου είναι ο προγραμματισμός των έργων του Δήμου για την ένταξή τους σε διάφορα χρηματοδοτικά εργαλεία – κυρίως το ΕΣΠΑ- για την υλοποίησή τους. Στη συνάντηση, που κλείστηκε την προηγούμενη εβδομάδα κατά την αναπτυξιακή ημερίδα για το ΕΣΠΑ, θα συζητηθούν θέματα γενικότερης ανάπτυξης του Δήμου και συνεργασίας με την Περιφέρεια.
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies, για την συλλογή στατιστικών στοιχείων και την διασφάλιση της καλύτερης εμπειρίας σας.
Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε τη χρήση των cookies. Tι είναι τα Cookies;