Σε έκτακτη συνεδρίαση του Δημοτικού Συμβουλίου προχωρά ο Δήμος Ξάνθης το βράδυ της Πέμπτης, με μοναδικό θέμα:
Λήψη απόφασης σχετικά με την Πράξη Νομοθετικού Περιεχομένου (ΦΕΚ 41/20.4.2015 τεύχος Α΄) σχετικά με την υποχρέωση κατάθεσης των ταμειακών διαθεσίμων των Δήμων στην Τράπεζα της Ελλάδας
«Η συνεδρίαση κρίνεται κατεπείγουσα διότι θίγονται άμεσα τα συμφέροντα του Δήμου με άμεσο κίνδυνο την μη ομαλή λειτουργία του και των υπηρεσιών του» αναφέρει η σχετική πρόσκληση
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies, για την συλλογή στατιστικών στοιχείων και την διασφάλιση της καλύτερης εμπειρίας σας.
Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε τη χρήση των cookies. Tι είναι τα Cookies;