Όπως έγινε γνωστό από τον ποδηλατικό Σύλλογο ΠΗΓΑΣΟΣ την Τετάρτη 22 Απριλίου 2015 στις 8.00 μμ στην Κεντρική Πλατεία Ξάνθης ξεκινάνε οι ποδηλατοβόλτες « για να ξεκινήσουμε ξανά, όλοι μαζί και φέτος τις αγαπημένες μας ποδηλατοδράσεις.»
Το Δ.Σ. αναφέρει:
Δράσεις στηριζόμενες σε κάθε αξία σεβασμού στον εαυτό αλλά και στην προσωπικότητα του κάθε συμμετέχοντα ποδηλάτη.
Αγαπητοί μας ποδηλάτες, μικροί και μεγάλοι, ετοιμάστε τα ποδήλατά σας, κάντε τον απαραίτητο τεχνικό έλεγχο, ελέγξτε τα φώτα σας μπρος και πίσω, ξεσκονίστε το απαραίτητο προστατευτικό σας κράνος
και βάλτε την συμμετοχική σας διάθεση σε πρώτο ρόλο.
Σας περιμένουμε όλους.
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies, για την συλλογή στατιστικών στοιχείων και την διασφάλιση της καλύτερης εμπειρίας σας.
Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε τη χρήση των cookies. Tι είναι τα Cookies;