Συνελήφθη τo μεσημέρι της Τετάρτης στο Δροσερό Ξάνθης, από αστυνομικούς του Τμήματος Ασφάλειας Ξάνθης, ένας 15χρονος ημεδαπός και η 42χρονη μητέρα του, διότι ο 15χρονος, μαζί με έναν 16χρονο ημεδαπό και έναν άγνωστο μέχρι στιγμής συνεργό τους, προσέγγισαν δύο ημεδαπούς (έναν 37χρονο και μια 35χρονη), που επέβαιναν σε Ι.Χ.Ε. αυτοκίνητο και με τη μέθοδο της απασχόλησης αφαίρεσαν μια τσάντα, ενώ η 42χρονη για παραμέληση εποπτείας ανηλίκου. Η αφαιρεθείσα τσάντα βρέθηκε, κατασχέθηκε και αποδόθηκε στη δικαιούχο της.
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies, για την συλλογή στατιστικών στοιχείων και την διασφάλιση της καλύτερης εμπειρίας σας.
Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε τη χρήση των cookies. Tι είναι τα Cookies;