Σε Δελτίο Τύπου που εξέδωσαν το απόγευμα της Πέμπτης, αναφέρουν:
“«Αντικαθιστώντας» για ακόμη μια φορά το κράτος, δίνοντας την πρέπουσα σημασία στην σοβαρή καταγγελία της Συνδικαλιστικής Ένωσης Αστυνομικών Ξάνθης, με την οποία – ούτε λίγο, ούτε πολύ, γίνεται λόγος για υγειονομική βόμβα στο Τ.Δ.Α Ξάνθης, μάζεψε τις απαραίτητες υπογραφές από πολίτες διαφορετικών πολιτικών πεποιθήσεων, με γνώμονα το καλό του τόπου και κατέθεσε αίτημα στην Διεύθυνση Υγείας της Π.Ε Ξάνθης για άμεσο έλεγχο των συνθηκών υγιεινής στο κέντρο φύλαξης στην Ξάνθη, το οποίο έγινε αποδεκτό.
Ενημερώνουμε τους πολίτες της Ξάνθης ότι αυτό είναι μόνο η αρχή! “
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies, για την συλλογή στατιστικών στοιχείων και την διασφάλιση της καλύτερης εμπειρίας σας.
Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε τη χρήση των cookies. Tι είναι τα Cookies;