Σύμφωνα με εγκύκλιο του Υπουργείου Παιδείας που εκδόθηκε την Τρίτη ορίζεται, με διαδικασία που χαρακτηρίζονται “εξπρές”, η προθεσμία υποβολής αιτήσεων των Υποψηφίων Διευθυντών Σχολικών Μονάδων και Σχολικών Μονάδων Ειδικής Αγωγής όπως προβλέπεται στο Ν.4327/2015.
Η προκήρυξη πλήρωσης θέσεων Διευθυντών Σχολικών Μονάδων κοινοποιείται από τη Διεύθυνση ΠΕ Ξάνθης ενώ η προθεσμία υποβολής ξεκινά από την Τετάρτη 20 Μαΐου και λήγει την Παρασκευή 22 Μαΐου 2015. Επιτρέπεται η προσκόμιση των συνοδευτικών δικαιολογητικών μέχρι την Τρίτη 26 Μαΐου 2015. Στην εγκύκλιο που εκδόθηκε αναφέρεται αναλυτικά η διαδικασία που θα ακολουθηθεί.
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies, για την συλλογή στατιστικών στοιχείων και την διασφάλιση της καλύτερης εμπειρίας σας.
Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε τη χρήση των cookies. Tι είναι τα Cookies;