Όπως κάθε χρόνο έτσι και φέτος στις όχθες του ποταμού Νέστου, σε ειδικά διαμορφωμένο χώρο εκεί όπου ο ποταμός περνάει δίπλα από το χωριό Δαφνώνα του Δήμου Ξάνθης, ο πολιτιστικός σύλλογος «ΔΗΜΗΤΡΑ» σε συνδιοργάνωση με την ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ και τον ΔΗΜΟ ΞΑΝΘΗΣ, θα πραγματοποιήσει τα «14α ΔΗΜΗΤΡΕΙΑ ΔΑΦΝΩΝΑ». Οι εκδηλώσεις θα πραγματοποιηθούν στις 11και 12 Αυγούστου. Αναλυτικότερα:
Με την πεποίθηση ότι θα ανταποκριθείτε θετικά στην παράκλησή μας βρισκόμαστε στην διάθεσή σας για οποιαδήποτε πληροφορία ή διευκρίνιση.
Τηλέφωνα Επικοινωνίας: 6977682334
6984202724
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies, για την συλλογή στατιστικών στοιχείων και την διασφάλιση της καλύτερης εμπειρίας σας.
Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε τη χρήση των cookies. Tι είναι τα Cookies;